KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878117
nr 1387 8117
Henry d'Anty. Signerad. Olja på duk, 18x32cm, yttermått inklusive ram: 33x47cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:58:11
150 kr